| Part Number | ABM8G-24.000MHZ-18-D2Y-T |
|---|---|
| Manufacturer | Abracon |
| Quantity in stock | 490250 Pieces |
| Market Price | - |
| Our Better Price | Send by email: [email protected] |
| Delivery Time | 1 day (can ship today) |
| Description | Crystal 24MHz 18pF 4-Pin CSMD T R |
| Category | Logic & Timing IC |
| Family | Crystals |
| ROHS Compliant | Yes |
| MSL Level | ABM8G-24.000MHZ-18-D2Y-T |
| Datasheet download |
| Part Number | ABM8G-24.000MHZ-18-D2Y-T |
|---|---|
| Mounting | Surface Mount |
| Pin Count | 4 |
| Standard Frequency | 24 MHz |
| Series Resistance | 60 Ohm |
| Type | |
| Frequency Stability | |
| Mode of Oscillation | |
| Load Capacitance | |
| Frequency Aging | |
| Frequency Tolerance | |
| Supplier Package | CSMD |
| Product Dimensions | 3.2 x 2.5 x 1 mm |
| Rad Hard | No |
| Package | 4CSMD |
| Replacement Part Number | PART-ABM8G-24.000MHZ-18-D2Y-T |
| Weight | Contact us |
| Country of Origin | - |
| Image | Part Number and Brand | Brief Description and PDF Datasheet |
|---|---|---|
|
Seiko Instruments | TSX-3225 28.636363 MHZ Download PDF datasheet for X1E000021030314.pdf |
|
Seiko Instruments | CRYSTAL OSCILLATOR SG-615P 25.00MHZ - |
|
Abracon | Crystal 54MHz 18pF 2-Pin CSMD T R Download PDF datasheet for ABM3-54.000MHZ-B4Y-T.pdf |
|
Seiko Instruments | FA-238 25.000000 MHZ 10.0 +50.0-50.0 Download PDF datasheet for Q22FA2380001300.pdf |
|
Seiko Instruments | Crystal 12MHz 18pF 4-Pin SMD T R Download PDF datasheet for Q24FA20H0052200.pdf |
|
AVX | Crystal 38.4MHz 7pF 4-Pin SMD T R Download PDF datasheet for CT1612DB38400C0FLHA1.pdf |
|
TAI-SAW TECHNOLOGY | Crystal 0.032768 MHz 12.5pF 2-Pin SMD T R Download PDF datasheet for TZ1006A.pdf |
|
ECS International | Crystal 14.7456MHz 20pF 4-Pin SMD T R Download PDF datasheet for ECS-147.4-20-7SX-TR.pdf |
|
Seiko Instruments | FC-13A 32.768000KHZ 6.0+20.0-20 Download PDF datasheet for X1A000091000700.pdf |
|
AVX | Crystal 19.2MHz 8pF 4-Pin CSMD T R Download PDF datasheet for CX3225GB19200D0HPQCC.pdf |