ASDMB-25.000MHZ-XY-T Abracon
ASDMB-25.000MHZ-XY-T Images
Please contact us for more photos of ASDMB-25.000MHZ-XY-T
Part Number ASDMB-25.000MHZ-XY-T
Manufacturer Abracon
Delivery Time 1 day (can ship today)
Description Silicon Oscillator 25MHz 15pF \u00b110ppm 4-Pin QFN T R
ROHS Compliant Yes
MSL Level ASDMB-25.000MHZ-XY-T
Datasheet download ASDMB-25.000MHZ-XY-T.pdf
Request Quotation for ASDMB-25.000MHZ-XY-T
ASDMB-25.000MHZ-XY-T Specifications
Rad Hard No
Max Processing Temp 260
Product Dimensions 2.5 x 2 mm
Pin Count 4
Category MEMS
Load Capacitance 15
Frequency Aging
Standard Frequency 25 MHz
Frequency Stability ±10 ppm