ASEMB-12.000MHZ-XY-T Abracon
ASEMB-12.000MHZ-XY-T Images
Please contact us for more photos of ASEMB-12.000MHZ-XY-T
Part Number ASEMB-12.000MHZ-XY-T
Manufacturer Abracon
Delivery Time 1 day (can ship today)
Description Programmable Clock Oscillator 12MHz 15pF \u00b110ppm 4-Pin SMD T R
ROHS Compliant Yes
MSL Level ASEMB-12.000MHZ-XY-T
Datasheet download ASEMB-12.000MHZ-XY-T.pdf
Request Quotation for ASEMB-12.000MHZ-XY-T
ASEMB-12.000MHZ-XY-T Specifications
Supplier Package SMD
Rad Hard No
Max Processing Temp 260
Maximum Symmetry 55 %
Mounting Surface Mount
Pin Count 4
Standard Frequency 12 MHz
Load Capacitance 15
Product Dimensions 3.2 x 2.5 mm
Frequency Stability ±10 ppm