ASVMPLV-200.000MHZ-LR-T Abracon
ASVMPLV-200.000MHZ-LR-T Images
Please contact us for more photos of ASVMPLV-200.000MHZ-LR-T
Part Number ASVMPLV-200.000MHZ-LR-T
Manufacturer Abracon
Delivery Time 1 day (can ship today)
Description OSC 200.000 MHZ LVDS MEMS SMD
ROHS Compliant Yes
MSL Level ASVMPLV-200.000MHZ-LR-T
Datasheet download ASVMPLV-200.000MHZ-LR-T.pdf
Request Quotation for ASVMPLV-200.000MHZ-LR-T
ASVMPLV-200.000MHZ-LR-T Specifications
Pin Count 6
Replacement Part Number PART-ASVMPLV-200.000MHZ-LR-T
Weight Contact us
Country of Origin -
Related parts for ASVMPLV-200.000MHZ-LR-T
Image Part Number and Brand Brief Description and PDF Datasheet
SIT8008BI-22-33E-100.000000D
SiTime Corporation
PROGRAMMABLE, LOW POWER OSCILLATOR, -40 TO 85C, 3225, 25PPM, 3.3V, 100MHZ, OE, SMD