04024D475MAT2A AVX
04024D475MAT2A Images
Please contact us for more photos of 04024D475MAT2A
Part Number 04024D475MAT2A
Manufacturer AVX
Delivery Time 1 day (can ship today)
Description Cap Ceramic 4.7uF 4V X5R 20% SMD 0402 85\u00b0C T R
ROHS Compliant Yes
MSL Level 04024D475MAT2A
Datasheet download 04024D475MAT2A.pdf
Request Quotation for 04024D475MAT2A
04024D475MAT2A Specifications
Part Number 04024D475MAT2A
MSL Level 1
Product Dimensions 1 x 0.5 mm