06035A150JAT2A AVX
06035A150JAT2A Images
Please contact us for more photos of 06035A150JAT2A
Part Number 06035A150JAT2A
Manufacturer AVX
Delivery Time 1 day (can ship today)
Description Cap Ceramic 15pF 50V C0G 5% SMD 0603 125\u00b0C Paper T R
ROHS Compliant Yes
MSL Level 06035A150JAT2A
Datasheet download 06035A150JAT2A.pdf
Request Quotation for 06035A150JAT2A
06035A150JAT2A Specifications
Part Number 06035A150JAT2A
Case Size 0603
Product Dimensions 1.6 x 0.81 x 0.9 mm