12061C333JAZ2A AVX
12061C333JAZ2A Images
Please contact us for more photos of 12061C333JAZ2A
Part Number 12061C333JAZ2A
Manufacturer AVX
Delivery Time 1 day (can ship today)
Description Cap Ceramic 0.033uF 100V X7R 5% SMD 1206 125\u00b0C Paper T R
ROHS Compliant Yes
MSL Level 12061C333JAZ2A
Datasheet download 12061C333JAZ2A.pdf
Request Quotation for 12061C333JAZ2A
12061C333JAZ2A Specifications
Part Number 12061C333JAZ2A
Package/Case 1206
Product Dimensions 3.2 x 1.6 x 0.94 mm