| Part Number | 12063D226MAT2A |
|---|---|
| Manufacturer | AVX |
| Quantity in stock | 379560 Pieces |
| Market Price | - |
| Our Better Price | Send by email: [email protected] |
| Delivery Time | 1 day (can ship today) |
| Description | COMMERCIAL CHIP R102 HIGH CV TAPE REEL, 7 INCH PAPER TAPE |
| Category | Capacitors |
| Family | Capacitor Ceramic Multilayer |
| ROHS Compliant | Yes |
| MSL Level | 12063D226MAT2A |
| Datasheet download |
| Part Number | 12063D226MAT2A |
|---|---|
| Replacement Part Number | PART-12063D226MAT2A |
| Weight | Contact us |
| Country of Origin | - |
| Image | Part Number and Brand | Brief Description and PDF Datasheet |
|---|---|---|
|
AVX | CAP 0.01UF 10VDC X7R 10% SMD 0603 Download PDF datasheet for 0603ZC103KAT2A.pdf |
|
AVX | Cap Ceramic 0.001uF 3000V X7R 10% SMD 1808 125\u00b0C T R Download PDF datasheet for 1808HC102KAZ1A.pdf |
|
AVX | Cap Ceramic 0.33uF 25V X5R 10% SMD 0603 85\u00b0C Paper T R Download PDF datasheet for 06033D334KAT2A.pdf |
|
KEMET | Cap Ceramic 1.2pF 50V C0G 0.1pF SMD 0402 125\u00b0C Punched Paper T R Download PDF datasheet for C0402C129B5GAC7867.pdf |
|
AVX | Cap Ceramic 1uF 50V Y5V -20% to 80% SMD 1210 85\u00b0C Embossed T R Download PDF datasheet for 12105G105ZAT2A.pdf |
|
AVX | Cap Ceramic 0.0033uF 3000V X7R 10% SMD 1812 FlexiTerm 125\u00b0C T R Download PDF datasheet for 1812HC332KAZ1A.pdf |
|
AVX | Cap Ceramic 3.9pF 25V C0G 0.05pF SMD 0402 125\u00b0C T R Download PDF datasheet for 04023J3R9ABSTR.pdf |
|
Samsung Electro-Mechanics | Cap Ceramic 100pF 1000V C0G 10% SMD 1210 125\u00b0C Embossed T R Download PDF datasheet for CL32C101KIFNNWE.pdf |
|
Murata Manufacturing | Cap Ceramic 1.2pF 50V C0G 0.1pF SMD 0402 125\u00b0C Paper T R Download PDF datasheet for GRM1555C1H1R2BA01D.pdf |
|
Murata Manufacturing | Cap Ceramic 330pF 50V C0G 5% SMD 0603 125\u00b0C Paper T R Download PDF datasheet for GRM1885C1H331JA01D.pdf |