12065C224KAZ2A AVX
12065C224KAZ2A Images
Please contact us for more photos of 12065C224KAZ2A
Part Number 12065C224KAZ2A
Manufacturer AVX
Delivery Time 1 day (can ship today)
Description Cap Ceramic 0.22uF 50V X7R 10% SMD 1206 125\u00b0C T R
ROHS Compliant Yes
MSL Level 12065C224KAZ2A
Datasheet download 12065C224KAZ2A.pdf
Request Quotation for 12065C224KAZ2A
12065C224KAZ2A Specifications
Part Number 12065C224KAZ2A
Package/Case 1206
Product Dimensions 3.2 x 1.6 x 1.52 mm