1206VC103K4Z2A AVX
1206VC103K4Z2A Images
Please contact us for more photos of 1206VC103K4Z2A
Part Number 1206VC103K4Z2A
Manufacturer AVX
Delivery Time 1 day (can ship today)
Description CER CAP 1206 10NF\u00b110% 250V X7R