CM03B682K10AH AVX
CM03B682K10AH Images
Please contact us for more photos of CM03B682K10AH
Part Number CM03B682K10AH
Manufacturer AVX
Delivery Time 1 day (can ship today)
Description MLCC 0201 6.8NF 10V 10%
ROHS Compliant Yes
MSL Level CM03B682K10AH
Datasheet download CM03B682K10AH.pdf
Request Quotation for CM03B682K10AH
CM03B682K10AH Specifications
Part Number CM03B682K10AH
Dielectric C0G
Capacitance Value 6.8 nF