SA101C102KARC AVX
SA101C102KARC Images
Please contact us for more photos of SA101C102KARC
Part Number SA101C102KARC
Manufacturer AVX
Delivery Time 1 day (can ship today)
Description CAP 0.001UF 100VDC X7R 10% AXL