CR01005-FW-3653GZ2 Bourns
CR01005-FW-3653GZ2 Images
Please contact us for more photos of CR01005-FW-3653GZ2
Part Number CR01005-FW-3653GZ2
Manufacturer Bourns
Delivery Time 1 day (can ship today)
Description BNSCR01005-FW-3653GZ2 RES, SM 365K OHM 0
Category Resistor
Family Resistor Fixed Single-Surface Mount
ROHS Compliant Yes
MSL Level CR01005-FW-3653GZ2
Datasheet download -
Request Quotation for CR01005-FW-3653GZ2
CR01005-FW-3653GZ2 Specifications
Part Number CR01005-FW-3653GZ2
Replacement Part Number PART-CR01005-FW-3653GZ2
Weight Contact us
Country of Origin -
Related parts for CR01005-FW-3653GZ2
Image Part Number and Brand Brief Description and PDF Datasheet
ERA8AEB2872V
Panasonic
Res Thin Film 1206 28.7K Ohm 0.1% 1 4W \u00b125ppm \u00b0C Molded SMD SMD Punched Carrier T R