CR0201-JW-105GZ2 Bourns
CR0201-JW-105GZ2 Images
Please contact us for more photos of CR0201-JW-105GZ2
Part Number CR0201-JW-105GZ2
Manufacturer Bourns
Delivery Time 1 day (can ship today)
Description Res Thick Film 0201 1M Ohm 5% 1 20W \u00b1200ppm \u00b0C Molded SMD Paper T R