| Part Number | 445I23D24M00000 |
|---|---|
| Manufacturer | CTS |
| Quantity in stock | 418280 Pieces |
| Market Price | - |
| Our Better Price | Send by email: [email protected] |
| Delivery Time | 1 day (can ship today) |
| Description | Crystal 24MHz 18pF 2-Pin SMD T R |
| Category | Logic & Timing IC |
| Family | Crystals |
| ROHS Compliant | Yes |
| MSL Level | 445I23D24M00000 |
| Datasheet download |
| Part Number | 445I23D24M00000 |
|---|---|
| Product Dimensions | 5 x 3.2 x 1.35 mm |
| Standard Frequency | 24 MHz |
| Pin Count | 2 |
| Supplier Package | SMD |
| Mounting | Surface Mount |
| Rad Hard | No |
| Package | 2SMD |
| Replacement Part Number | PART-445I23D24M00000 |
| Weight | Contact us |
| Country of Origin | - |
| Image | Part Number and Brand | Brief Description and PDF Datasheet |
|---|---|---|
|
Kyocera | KEDCX3225SB24576H0KFSA1 CX3225SB24576H0K Download PDF datasheet for CX3225SB24576H0KFSA1.pdf |
|
Abracon | Crystal 0.032768MHz 6pF 4-Pin SMD T R Download PDF datasheet for ABS25-32.768KHZ-6-T.pdf |
|
CITIZEN ELECTRONICS CO | CRYSTAL 32.7680KHZ 12.5PF SMD Download PDF datasheet for CM315D32768HZFT.pdf |
|
Diodes Incorporated | SMD SEAM XTAL 3.2*2.5(4P), 20.000000MHZ - |
|
Fox | Crystal 18.432MHz 20pF 2-Pin HC 49SD T R Download PDF datasheet for FOXSDLF 184-20TR.pdf |
|
Abracon | Crystal 25MHz 18pF 4-Pin CSMD T R Download PDF datasheet for ABMM-25.000MHZ-N1HF-T.pdf |
|
Abracon | Crystal 25MHz 18pF 2-Pin CSMD T R Download PDF datasheet for ABM7-25.000MHZ-T.pdf |
|
Kyocera | KYOCX2520DB16000E0FFFC2 X'TAL,16MHZ,-20- - |
|
NDK | Crystal 8MHz 8pF 2-Pin SMD Download PDF datasheet for NX3225GD-8.000M-STD-CRA-3.pdf |
|
Seiko Instruments | TG-5035CJ-19A 20.000000MHZ - |