DSU0805C102JN Eledis
DSU0805C102JN Images
Please contact us for more photos of DSU0805C102JN
Part Number DSU0805C102JN
Manufacturer Eledis
Delivery Time 1 day (can ship today)
Description Cap Ceramic 0.001uF 50V 63V C0G 5% SMD 0805 125\u00b0C T R