| Part Number | FOXSDLF 200-20 |
|---|---|
| Manufacturer | Fox |
| Quantity in stock | 698910 Pieces |
| Market Price | - |
| Our Better Price | Send by email: [email protected] |
| Delivery Time | 1 day (can ship today) |
| Description | Crystal 20MHz 20pF 2-Pin HC 49SD |
| Category | Logic & Timing IC |
| Family | Crystals |
| ROHS Compliant | Yes |
| MSL Level | FOXSDLF 200-20 |
| Datasheet download |
| Part Number | FOXSDLF 200-20 |
|---|---|
| Pin Count | 2 |
| Lead Finish | Tin/Silver/Copper |
| Standard Frequency | 20 MHz |
| Series Resistance | 30 Ohm |
| MSL Level | 1 |
| Product Dimensions | 11.7 x 5 x 4.5 mm |
| Rad Hard | No |
| Mounting | Surface Mount |
| Max Processing Temp | 260 |
| Supplier Package | HC-49/SD |
| Package | 2HC/49SD |
| Replacement Part Number | PART-FOXSDLF 200-20 |
| Weight | Contact us |
| Country of Origin | - |
| Image | Part Number and Brand | Brief Description and PDF Datasheet |
|---|---|---|
|
Seiko Instruments | - - |
|
Kyocera | KEDCX1255GB04000H0PESZ1 CRYSTAL UNIT CX1 Download PDF datasheet for CX1255GB04000H0PESZ1.pdf |
|
Seiko Instruments | SG-210STF 24.5760ML - |
|
Abracon | Crystal 24MHz 18pF 4-Pin CSMD T R Download PDF datasheet for ABM3C-24.000MHZ-D4Y-T.pdf |
|
Seiko Instruments | Crystal 19.6608MHz 12pF 4-Pin CSMD T R Download PDF datasheet for X1E000021070614.pdf |
|
CTS | GENERAL OSCILLATORS Download PDF datasheet for VF3BH-1-87.000MHZ.pdf |
|
CTS | Crystal 25MHz 10pF 4-Pin SMD T R Download PDF datasheet for 403C11A25M00000.pdf |
|
Seiko Instruments | MC-30A 32.768KHZ 20PPM SMD 12.5PF - |
|
Diodes Incorporated | SMD SEAM XTAL 2.0*1.6(4P) Download PDF datasheet for FW2600005.pdf |
|
AVX | Crystal 26MHz 8pF 4-Pin SMD T R Download PDF datasheet for CX2520DB26000D0FLJCC.pdf |