| Part Number | FOXSDLF 250F-20 TR |
|---|---|
| Manufacturer | Fox |
| Quantity in stock | 126710 Pieces |
| Market Price | - |
| Our Better Price | Send by email: [email protected] |
| Delivery Time | 1 day (can ship today) |
| Description | Crystal 25MHz 20pF 2-Pin HC 49SD T R |
| Category | Logic & Timing IC |
| Family | Crystals |
| ROHS Compliant | Yes |
| MSL Level | FOXSDLF 250F-20 TR |
| Datasheet download |
| Part Number | FOXSDLF 250F-20 TR |
|---|---|
| Rad Hard | No |
| Product Dimensions | 11.7 x 5 x 4.5 mm |
| Mounting | Surface Mount |
| Supplier Package | HC-49/SD |
| Series Resistance | 30 Ohm |
| Standard Frequency | 25 MHz |
| Pin Count | 2 |
| Package | 2HC/49SD |
| Replacement Part Number | PART-FOXSDLF 250F-20 TR |
| Weight | Contact us |
| Country of Origin | - |
| Image | Part Number and Brand | Brief Description and PDF Datasheet |
|---|---|---|
|
Abracon | Crystal 25MHz 18pF \u00b120ppm 2-Pin CSMD T R Download PDF datasheet for ABM3-25.000MHZ-D2Y-T.pdf |
|
Abracon | Crystal 20MHz 10pF 4-Pin Miniature CSMD T R Download PDF datasheet for ABM10-20.000MHZ-E20-T.pdf |
|
Murata Manufacturing | Ceramic Resonators - |
|
Seiko Instruments | Crystal 0.032768MHz 12.5pF 2-Pin SMD T R Download PDF datasheet for Q13FC1350000400.pdf |
|
Abracon | CRYSTAL, CERAMIC GLASS SEAL, 24.576MHZ, 18PF, 20PPM @ 25C, 3 Download PDF datasheet for ABM8G-24.576MHZ-18-D2Y-T3.pdf |
|
Diodes Incorporated | 50MHZ, 3.2X2.5 SEAM SEALED CRYSTAL Download PDF datasheet for FL5000010.pdf |
|
NDK | NDKNX8045GB-8M-LN-CF-001 CRYSTAL 8MHZ 8P - |
|
Seiko Instruments | Crystal 27MHz 20pF 4-Pin SMD T R Download PDF datasheet for X1E000021075900.pdf |
|
Seiko Instruments | Crystal 24MHz 9pF 4-Pin CSMD T R Download PDF datasheet for X1E000021020200.pdf |
|
Seiko Instruments | Crystal 20MHz 9pF 4-Pin CSMD T R Download PDF datasheet for X1E000021024600.pdf |