| Part Number | FOXSDLF 250F-20 |
|---|---|
| Manufacturer | Fox |
| Quantity in stock | 294380 Pieces |
| Market Price | - |
| Our Better Price | Send by email: [email protected] |
| Delivery Time | 1 day (can ship today) |
| Description | Crystal 25MHz 20pF 2-Pin HC 49SD |
| Category | Logic & Timing IC |
| Family | Crystals |
| ROHS Compliant | Yes |
| MSL Level | FOXSDLF 250F-20 |
| Datasheet download |
| Part Number | FOXSDLF 250F-20 |
|---|---|
| Series Resistance | 30 Ohm |
| Mounting | Surface Mount |
| Rad Hard | No |
| Max Processing Temp | 260 |
| MSL Level | 1 |
| Product Dimensions | 11.7 x 5 x 4.5 mm |
| Standard Frequency | 25 MHz |
| Lead Finish | Tin/Silver/Copper |
| Pin Count | 2 |
| Supplier Package | HC-49/SD |
| Package | 2HC/49SD |
| Replacement Part Number | PART-FOXSDLF 250F-20 |
| Weight | Contact us |
| Country of Origin | - |
| Image | Part Number and Brand | Brief Description and PDF Datasheet |
|---|---|---|
|
Diodes Incorporated | SMD SEAM XTAL 3.2*2.5(4P), 26.000000MHZ Download PDF datasheet for FL2600195.pdf |
|
Abracon | Crystal 25MHz 18pF 4-Pin CSMD T R Download PDF datasheet for ABMM-25.000MHZ-N1HF-T.pdf |
|
Abracon | Crystal 10MHz 18pF 2-Pin CSMD T R Download PDF datasheet for ABM2-10.000MHZ-D4Y-T.pdf |
|
Fox | Crystal 3.58MHz 18pF 2-Pin HC 49ULF Download PDF datasheet for FOXLF036S.pdf |
|
Kyocera | KYOST1210SB32768H5HPWC1 XTAL,32.768KHZ,- - |
|
Abracon | Crystal 18.432MHz 18pF 4-Pin CSMD T R Download PDF datasheet for ABM3B-18.432MHZ-B2-T.pdf |
|
Abracon | CRYSTAL 8.0000MHZ 18PF SMD - |
|
ECS International | Crystal 14.7456MHz 20pF 4-Pin SMD T R Download PDF datasheet for ECS-147.4-20-7SX-TR.pdf |
|
TAI-SAW TECHNOLOGY | X'TAL UNIT SMD 2.5*2, 19.2MHZ - |
|
Seiko Instruments | Crystal 38.4MHz 8pF 4-Pin CSMD T R Download PDF datasheet for Q24FA20H0028100.pdf |