101R14N220JV4T Johanson Dielectic
101R14N220JV4T Images
Please contact us for more photos of 101R14N220JV4T
Part Number 101R14N220JV4T
Manufacturer Johanson Dielectic
Delivery Time 1 day (can ship today)
Description 100 V, C0G, 0.000022 UF, 0603,
Category Capacitors
Family Capacitor Ceramic Multilayer
ROHS Compliant Yes
MSL Level 101R14N220JV4T
Datasheet download 101R14N220JV4T.pdf
Request Quotation for 101R14N220JV4T
101R14N220JV4T Specifications
Part Number 101R14N220JV4T
Replacement Part Number PART-101R14N220JV4T
Weight Contact us
Country of Origin -
Related parts for 101R14N220JV4T
Image Part Number and Brand Brief Description and PDF Datasheet
GRM1885C1H2R0CA01J
Murata Manufacturing
Cap Ceramic 2pF 50V C0G 0.25pF SMD 0603 125\u00b0C Paper T R