C0402C100K5GACTU KEMET
C0402C100K5GACTU Images
Please contact us for more photos of C0402C100K5GACTU
Part Number C0402C100K5GACTU
Manufacturer KEMET
Delivery Time 1 day (can ship today)
Description CAP 10PF 50VDC C0G 10% SMD 0402