C0402C150K5GACTU KEMET
C0402C150K5GACTU Images
Please contact us for more photos of C0402C150K5GACTU
Part Number C0402C150K5GACTU
Manufacturer KEMET
Delivery Time 1 day (can ship today)
Description CAP 15PF 50VDC C0G 10% SMD 0402