C0402C681J5RAC3121 KEMET
C0402C681J5RAC3121 Images
Please contact us for more photos of C0402C681J5RAC3121
Part Number C0402C681J5RAC3121
Manufacturer KEMET
Delivery Time 1 day (can ship today)
Description KEMC0402C681J5RAC3121 MLCC 0402 680PF 50
ROHS Compliant Yes
MSL Level C0402C681J5RAC3121
Datasheet download C0402C681J5RAC3121.pdf
Request Quotation for C0402C681J5RAC3121
C0402C681J5RAC3121 Specifications
Part Number C0402C681J5RAC3121
Capacitance Value
Failure Rate
Replacement Part Number PART-C0402C681J5RAC3121
Weight Contact us
Country of Origin -
Related parts for C0402C681J5RAC3121
Image Part Number and Brand Brief Description and PDF Datasheet
18121C225KAZ2A
AVX
Cap Ceramic 2.2uF 100V X7R 10% SMD 1812 FlexiTerm 125\u00b0C Embossed T R