C0603C220G5GACTU KEMET
C0603C220G5GACTU Images
Please contact us for more photos of C0603C220G5GACTU
Part Number C0603C220G5GACTU
Manufacturer KEMET
Delivery Time 1 day (can ship today)
Description CAP 22PF 50VDC C0G 2% SMD 0603