C0603C270F5GACTU KEMET
C0603C270F5GACTU Images
Please contact us for more photos of C0603C270F5GACTU
Part Number C0603C270F5GACTU
Manufacturer KEMET
Delivery Time 1 day (can ship today)
Description CAP 27PF 50VDC C0G 1% SMD 0603