C0603C300J5GACTU KEMET
C0603C300J5GACTU Images
Please contact us for more photos of C0603C300J5GACTU
Part Number C0603C300J5GACTU
Manufacturer KEMET
Delivery Time 1 day (can ship today)
Description CAP 30PF 50VDC C0G 5% SMD 0603