C0603C332J5GACTU KEMET
C0603C332J5GACTU Images
Please contact us for more photos of C0603C332J5GACTU
Part Number C0603C332J5GACTU
Manufacturer KEMET
Delivery Time 1 day (can ship today)
Description Cap Ceramic 0.0033uF 50V C0G 5% SMD 0603 Paper T R