C0603C333J5RACTU KEMET
C0603C333J5RACTU Images
Please contact us for more photos of C0603C333J5RACTU
Part Number C0603C333J5RACTU
Manufacturer KEMET
Delivery Time 1 day (can ship today)
Description CAP 0.033UF 50VDC X7R 5% SMD 0603