C0805C683K5RAC3083 KEMET
C0805C683K5RAC3083 Images
Please contact us for more photos of C0805C683K5RAC3083
Part Number C0805C683K5RAC3083
Manufacturer KEMET
Delivery Time 1 day (can ship today)
Description KEMC0805C683K5RAC3083 CAP CER 0.068UF 50
ROHS Compliant Yes
MSL Level C0805C683K5RAC3083
Datasheet download C0805C683K5RAC3083.pdf
Request Quotation for C0805C683K5RAC3083
C0805C683K5RAC3083 Specifications
Part Number C0805C683K5RAC3083
Replacement Part Number PART-C0805C683K5RAC3083
Weight Contact us
Country of Origin -
Related parts for C0805C683K5RAC3083
Image Part Number and Brand Brief Description and PDF Datasheet
C052T103K1X5CR
KEMET
Cap Ceramic 0.01uF 100V X7R 10% Radial 5.08mm (0.01%FR) 125\u00b0C Bulk