C0805F104K5RAC3083 KEMET
C0805F104K5RAC3083 Images
Please contact us for more photos of C0805F104K5RAC3083
Part Number C0805F104K5RAC3083
Manufacturer KEMET
Delivery Time 1 day (can ship today)
Description CAP 0.1UF 50VDC X7R 10% SMD 0805