C1206C101KGRACTU KEMET
C1206C101KGRACTU Images
Please contact us for more photos of C1206C101KGRACTU
Part Number C1206C101KGRACTU
Manufacturer KEMET
Delivery Time 1 day (can ship today)
Description CAP 100PF 2000VDC NPO 10% SMD 1206