C1210C106K3PACTU KEMET
C1210C106K3PACTU Images
Please contact us for more photos of C1210C106K3PACTU
Part Number C1210C106K3PACTU
Manufacturer KEMET
Delivery Time 1 day (can ship today)
Description Cap Ceramic 10uF 25V X5R 10% SMD 1210 85\u00b0C Plastic T R