C1210C225K1RAC KEMET
C1210C225K1RAC Images
Please contact us for more photos of C1210C225K1RAC
Part Number C1210C225K1RAC
Manufacturer KEMET
Delivery Time 1 day (can ship today)
Description Cap Ceramic 2.2uF 100VDC X7R 10% SMD 1210 Plastic T R