| Part Number | V23990-P482-A-PM |
|---|---|
| Manufacturer | Macom Technologies |
| Quantity in stock | 822960 Pieces |
| Market Price | - |
| Our Better Price | Send by email: [email protected] |
| Delivery Time | 1 day (can ship today) |
| Description | Trans IGBT Module N-CH 8A 25-Pin |
| Category | Discrete Semiconductor |
| Family | IGBT Module |
| ROHS Compliant | Yes |
| MSL Level | V23990-P482-A-PM |
| Datasheet download | - |
| Part Number | V23990-P482-A-PM |
|---|---|
| Rad Hard | No |
| Maximum Continuous Collector Current | 8 A |
| Pin Count | 25 |
| Mounting | Screw |
| Configuration | Array 7 |
| Channel Type | N |
| Package Dimensions | 82 x 37.4 x 21.2 mm |
| Replacement Part Number | PART-V23990-P482-A-PM |
| Weight | Contact us |
| Country of Origin | - |
| Image | Part Number and Brand | Brief Description and PDF Datasheet |
|---|---|---|
|
Macom Technologies | MCM10-FZ07B2A030SM05-LC75L58 FLOW0 650V - |
|
Infineon | Trans IGBT Module N-CH 600V 25A 13-pin EASY750-1 Download PDF datasheet for FS20R06VE3.pdf |
|
Infineon | Trans IGBT Module N-CH 1.2KV 900A 8-pin PRIME2-1 Download PDF datasheet for FF900R12IP4.pdf |
|
Infineon | Trans IGBT Module N-CH 1.2KV 1.79KA Download PDF datasheet for FZ1200R12HP4NPSA1.pdf |
|
Infineon | Trans IGBT Module N-CH 1.2KV 100A 35-Pin ECONO 3 Download PDF datasheet for FS100R12KT4G_ B11.pdf |
|
Infineon | Trans IGBT Module N-CH 1.2KV 100A 24-pin ECONO2-6 Download PDF datasheet for F4-75R12KS4.pdf |
|
Infineon | Trans IGBT Module N-CH 1.7KV 840A 4-pin 62MM-2 Download PDF datasheet for FZ600R17KE4.pdf |
|
Infineon | Trans IGBT Module N-CH 1.2KV 39A 23-pin SMART1-1 Download PDF datasheet for FP25R12U1T4.pdf |
|
Infineon | Trans IGBT Module N-CH 650V 700A 33-pin HYBRID2-1 Download PDF datasheet for FS800R07A2E3.pdf |
|
Infineon | - - |