DLP31DN201ML4L Murata Manufacturing
DLP31DN201ML4L Images
Please contact us for more photos of DLP31DN201ML4L
Part Number DLP31DN201ML4L
Manufacturer Murata Manufacturing
Delivery Time 1 day (can ship today)
Description Ind Common Mode Choke Thin Film 200Ohm 20% 100MHz 100mA 1206 Embossed T R
Category Inductor
Family Inductor Surface Mount
ROHS Compliant Yes
MSL Level DLP31DN201ML4L
Datasheet download DLP31DN201ML4L.pdf
Request Quotation for DLP31DN201ML4L
DLP31DN201ML4L Specifications
Part Number DLP31DN201ML4L
Type Common Mode Choke
Lead Finish Matte Tin
Test Frequency 100 MHz
Package/Case 1206
Product Dimensions 3.35 x 1.75 x 1.3 mm
Technology Thin Film
Tolerance 20 %
Max Processing Temp 245 to 260
Operating Temperature -40 to 85 °C
Product Depth 1.75 mm
Product Height 1.3 mm
Product Length 3.35 mm