GRM21BR72E153KW03L Murata Manufacturing
GRM21BR72E153KW03L Images
Please contact us for more photos of GRM21BR72E153KW03L
Part Number GRM21BR72E153KW03L
Manufacturer Murata Manufacturing
Delivery Time 1 day (can ship today)
Description CAP 0.015UF 250VDC X7R 10% SMD 0805 EMBOSSED TAPE