LGG2G471MELENW Nichicon
LGG2G471MELENW Images
Please contact us for more photos of LGG2G471MELENW
Part Number LGG2G471MELENW
Manufacturer Nichicon
Delivery Time 1 day (can ship today)
Description Cap Alum Electrolytic 470uF 400V \u00b120% 105\u00b0C