EEEFP1V470AJ Panasonic
EEEFP1V470AJ Images
Please contact us for more photos of EEEFP1V470AJ
Part Number EEEFP1V470AJ
Manufacturer Panasonic
Delivery Time 1 day (can ship today)
Description CAP ALUMINUM 47UF 35V 20% (6.3 X 5.8MM)