ERA3AEB8450V Panasonic
ERA3AEB8450V Images
Please contact us for more photos of ERA3AEB8450V
Part Number ERA3AEB8450V
Manufacturer Panasonic
Delivery Time 1 day (can ship today)
Description Res Thin Film 0603 845 Ohm 0.1% 1 10W \u00b125ppm \u00b0C Molded SMD SMD Punched Carrier T R
ROHS Compliant Yes
MSL Level ERA3AEB8450V
Datasheet download ERA3AEB8450V.pdf
Request Quotation for ERA3AEB8450V
ERA3AEB8450V Specifications
Part Number ERA3AEB8450V
Temperature Coefficient ±25 ppm/°C
Resistance Value 845 Ohm
Tolerance 0.1 %
Rad Hard No
Product Dimensions 1.6 x 0.8 x 0.45 mm
Case Size 0603
Operating Temperature -55 to 155 °C
Lead Finish Tin
Product Depth 0.8 mm
Product Height 0.45 mm
Product Length 1.6 mm