ERA3AED822V Panasonic
ERA3AED822V Images
Please contact us for more photos of ERA3AED822V
Part Number ERA3AED822V
Manufacturer Panasonic
Delivery Time 1 day (can ship today)
Description Res Thin Film 0603 8.2K Ohm 0.5% 1 10W \u00b125ppm \u00b0C Molded SMD SMD Punched Carrier T R
ROHS Compliant Yes
MSL Level ERA3AED822V
Datasheet download ERA3AED822V.pdf
Request Quotation for ERA3AED822V
ERA3AED822V Specifications
Part Number ERA3AED822V
Case Style Molded
Resistance Value 8.2 kOhm
Product Dimensions 1.6 x 0.8 x 0.45 mm
Temperature Coefficient ±25 ppm/°C
Tolerance 0.5 %
Lead Finish Tin
Operating Temperature -55 to 155 °C
Product Depth 0.8 mm
Product Height 0.45 mm
Product Length 1.6 mm