ERJ2GEJ123X Panasonic
ERJ2GEJ123X Images
Please contact us for more photos of ERJ2GEJ123X
Part Number ERJ2GEJ123X
Manufacturer Panasonic
Delivery Time 1 day (can ship today)
Description Res Thick Film 0402 12K Ohm 5% 1 10W \u00b1200ppm \u00b0C Molded SMD SMD Punched Carrier T R
ROHS Compliant Yes
MSL Level ERJ2GEJ123X
Datasheet download ERJ2GEJ123X.pdf
Request Quotation for ERJ2GEJ123X
ERJ2GEJ123X Specifications
Part Number ERJ2GEJ123X
Resistance Value 12 kOhm
Product Dimensions 1 x 0.5 x 0.35 mm
Tolerance 5 %
Temperature Coefficient ±200 ppm/°C
Lead Finish Tin
Operating Temperature -55 to 155 °C
Power Rating 0.1 W
Product Depth 0.5 mm
Product Height 0.35 mm
Product Length 1 mm