ERJ2GEJ750X Panasonic
ERJ2GEJ750X Images
Please contact us for more photos of ERJ2GEJ750X
Part Number ERJ2GEJ750X
Manufacturer Panasonic
Delivery Time 1 day (can ship today)
Description Res Thick Film 0402 75 Ohm 5% 1 10W \u00b1200ppm \u00b0C Molded SMD SMD Punched Carrier T R
ROHS Compliant Yes
MSL Level ERJ2GEJ750X
Datasheet download ERJ2GEJ750X.pdf
Request Quotation for ERJ2GEJ750X
ERJ2GEJ750X Specifications
Part Number ERJ2GEJ750X
Tolerance 5 %
Product Dimensions 1 x 0.5 x 0.35 mm
Temperature Coefficient ±200 ppm/°C
Lead Finish Tin
Resistance Value 75 Ohm
Operating Temperature -55 to 155 °C
Product Depth 0.5 mm
Product Height 0.35 mm
Product Length 1 mm