ERJ3EKF1333V Panasonic
ERJ3EKF1333V Images
Please contact us for more photos of ERJ3EKF1333V
Part Number ERJ3EKF1333V
Manufacturer Panasonic
Delivery Time 1 day (can ship today)
Description Res Thick Film 0603 133K Ohm 1% 1 10W \u00b1100ppm \u00b0C Molded SMD SMD Punched Carrier T R
ROHS Compliant Yes
MSL Level ERJ3EKF1333V
Datasheet download ERJ3EKF1333V.pdf
Request Quotation for ERJ3EKF1333V
ERJ3EKF1333V Specifications
Part Number ERJ3EKF1333V
Product Dimensions 1.6 x 0.8 x 0.45 mm
Case Size 0603
Operating Temperature -55 to 155 °C
Resistance Value 133 kOhm
Power Rating 0.1 W
Tolerance 1 %
Temperature Coefficient ±100 ppm/°C
Product Depth 0.8 mm
Product Height 0.45 mm
Product Length 1.6 mm