ERJ8GEYJ305V Panasonic
ERJ8GEYJ305V Images
Please contact us for more photos of ERJ8GEYJ305V
Part Number ERJ8GEYJ305V
Manufacturer Panasonic
Delivery Time 1 day (can ship today)
Description Res Thick Film 1206 3M Ohm 5% 1 4W -400ppm \u00b0C to 150ppm \u00b0C Molded SMD SMD Punched Carrier T R
ROHS Compliant Yes
MSL Level ERJ8GEYJ305V
Datasheet download ERJ8GEYJ305V.pdf
Request Quotation for ERJ8GEYJ305V
ERJ8GEYJ305V Specifications
Part Number ERJ8GEYJ305V
Case Size 1206
Resistance Value 3 MOhm
Rad Hard No
Tolerance 5 %
Product Dimensions 3.2 x 1.6 x 0.6 mm
Temperature Coefficient -400 to 150 ppm/°C
Mounting Surface Mount
Lead Finish Tin
Power Rating 0.25 W
Operating Temperature -55 to 155 °C
Product Depth 1.6 mm
Product Height 0.6 mm
Product Length 3.2 mm