ERJP14F3302U Panasonic
ERJP14F3302U Images
Please contact us for more photos of ERJP14F3302U
Part Number ERJP14F3302U
Manufacturer Panasonic
Delivery Time 1 day (can ship today)
Description Res Thick Film 1210 33K Ohm 1% 1 2W \u00b1100ppm \u00b0C Molded SMD SMD Embossed Carrier T R
ROHS Compliant Yes
MSL Level ERJP14F3302U
Datasheet download ERJP14F3302U.pdf
Request Quotation for ERJP14F3302U
ERJP14F3302U Specifications
Part Number ERJP14F3302U
Power Rating 0.5 W
Mounting Surface Mount
Resistance Value 33 kOhm
Tolerance 1 %
Lead Finish Tin
Operating Temperature -55 to 155 °C
Product Dimensions 3.2 x 2.5 x 0.6 mm
Temperature Coefficient ±100 ppm/°C
Product Depth 2.5 mm
Product Height 0.6 mm
Product Length 3.2 mm
Product Weight 16 mg
Replacement Part Number PART-ERJP14F3302U
Weight Contact us
Country of Origin -
Related parts for ERJP14F3302U
Image Part Number and Brand Brief Description and PDF Datasheet
TE Connectivity
Res Thin Film 0603 10K Ohm 0.1% 1 16W \u00b125ppm \u00b0C Molded SMD T R