| Part Number | DAP11A |
|---|---|
| Manufacturer | PART ELECTRONICS |
| Quantity in stock | 561510 Pieces |
| Market Price | - |
| Our Better Price | Send by email: [email protected] |
| Delivery Time | 1 day (can ship today) |
| Description | DAP11A SOP8 New Original |
| Category | Electronic Components |
| Family | Semiconductor - 2 |
| ROHS Compliant | Yes |
| MSL Level | DAP11A |
| Datasheet download |
| Part Number | DAP11A |
|---|---|
| Production Status (Lifecycle) | Stock Available |
| Manufacturer Lead time | 6-8 weeks |
| Condition | New & Unused |
| Shipping way | DHL / FEDEX / UPS / TNT / EMS / Normal Post |
| Package Type | SOP8 |
| Series | - |
| Output Configuration | - |
| Output Type | - |
| Number of Bits | - |
| Number of Regulators | - |
| Input Voltage | - |
| Output Voltage | - |
| Output Current | - |
| Supply Current | - |
| Features | - |
| Operating Temperature | contact us |
| Supplier Device Package | - |
| Other Part Number | IC-DAP11A |
| Application | Email for details |
| Replacement Part Number | PART-DAP11A |
| Weight | Contact us |
| Country of Origin | - |
| Image | Part Number and Brand | Brief Description and PDF Datasheet |
|---|---|---|
|
PART ELECTRONICS | DM9000AEP QFP48 New Original Download PDF datasheet for DM9000AEP.pdf |
|
PART ELECTRONICS | K6R4016C1C-TI10 TSOP New Original Download PDF datasheet for K6R4016C1C-TI10.pdf |
|
PART ELECTRONICS | FW323-05-DB QFP New Original Download PDF datasheet for FW323-05-DB.pdf |
|
PART ELECTRONICS | EM8400 QFP New Original Download PDF datasheet for EM8400.pdf |
|
PART ELECTRONICS | FIN3385MTCX TSSOP1.. New Original Download PDF datasheet for FIN3385MTCX.pdf |
|
PART ELECTRONICS | IRFP2907Z TO-247 New Original Download PDF datasheet for IRFP2907Z.pdf |
|
PART ELECTRONICS | IRFR120 TO-252 New Original Download PDF datasheet for IRFR120.pdf |
|
PART ELECTRONICS | JW175H1 Original Package New Original Download PDF datasheet for JW175H1.pdf |
|
PART ELECTRONICS | IRFI630G TO-220.. New Original Download PDF datasheet for IRFI630G.pdf |
|
PART ELECTRONICS | L272N DIP8 New Original Download PDF datasheet for L272N.pdf |