| Part Number | F741660A/P |
|---|---|
| Manufacturer | PART ELECTRONICS |
| Quantity in stock | 597740 Pieces |
| Market Price | - |
| Our Better Price | Send by email: [email protected] |
| Delivery Time | 1 day (can ship today) |
| Description | F741660A/P BGA New Original |
| Category | Electronic Components |
| Family | Semiconductor - 2 |
| ROHS Compliant | Yes |
| MSL Level | F741660A/P |
| Datasheet download |
| Part Number | F741660A/P |
|---|---|
| Production Status (Lifecycle) | Stock Available |
| Manufacturer Lead time | 6-8 weeks |
| Condition | New & Unused |
| Shipping way | DHL / FEDEX / UPS / TNT / EMS / Normal Post |
| Package Type | BGA |
| Series | - |
| Output Configuration | - |
| Output Type | - |
| Number of Bits | - |
| Number of Regulators | - |
| Input Voltage | - |
| Output Voltage | - |
| Output Current | - |
| Supply Current | - |
| Features | - |
| Operating Temperature | contact us |
| Supplier Device Package | - |
| Other Part Number | IC-F741660A/P |
| Application | Email for details |
| Replacement Part Number | PART-F741660A/P |
| Weight | Contact us |
| Country of Origin | - |
| Image | Part Number and Brand | Brief Description and PDF Datasheet |
|---|---|---|
|
PART ELECTRONICS | DP8573AN DIP24 New Original Download PDF datasheet for DP8573AN.pdf |
|
PART ELECTRONICS | ISPLSI5384VA-125LB272 BGA New Original Download PDF datasheet for ISPLSI5384VA-125LB272.pdf |
|
PART ELECTRONICS | GDZ4V3B-GS084.3V SOD323 New Original Download PDF datasheet for GDZ4V3B-GS084.3V.pdf |
|
PART ELECTRONICS | IDT6116SA120DB CDIP24 New Original Download PDF datasheet for IDT6116SA120DB.pdf |
|
PART ELECTRONICS | KSA21K03 Original Package New Original Download PDF datasheet for KSA21K03.pdf |
|
PART ELECTRONICS | DS1225AD-70 DIP-28 New Original Download PDF datasheet for DS1225AD-70.pdf |
|
PART ELECTRONICS | HT-191NB LED 06.. New Original Download PDF datasheet for HT-191NB.pdf |
|
PART ELECTRONICS | K115891ULA BGA New Original Download PDF datasheet for K115891ULA.pdf |
|
PART ELECTRONICS | EPM7192EQC160-12 QFP New Original Download PDF datasheet for EPM7192EQC160-12.pdf |
|
PART ELECTRONICS | DS1215 DIP New Original Download PDF datasheet for DS1215.pdf |