| Part Number | G5V-2-H1-48V |
|---|---|
| Manufacturer | PART ELECTRONICS |
| Quantity in stock | 220940 Pieces |
| Market Price | - |
| Our Better Price | Send by email: [email protected] |
| Delivery Time | 1 day (can ship today) |
| Description | G5V-2-H1-48V DIP New Original |
| Category | Electronic Components |
| Family | Semiconductor - 2 |
| ROHS Compliant | Yes |
| MSL Level | G5V-2-H1-48V |
| Datasheet download |
| Part Number | G5V-2-H1-48V |
|---|---|
| Production Status (Lifecycle) | Stock Available |
| Manufacturer Lead time | 6-8 weeks |
| Condition | New & Unused |
| Shipping way | DHL / FEDEX / UPS / TNT / EMS / Normal Post |
| Package Type | DIP |
| Series | - |
| Output Configuration | - |
| Output Type | - |
| Number of Bits | - |
| Number of Regulators | - |
| Input Voltage | - |
| Output Voltage | - |
| Output Current | - |
| Supply Current | - |
| Features | - |
| Operating Temperature | contact us |
| Supplier Device Package | - |
| Other Part Number | IC-G5V-2-H1-48V |
| Application | Email for details |
| Replacement Part Number | PART-G5V-2-H1-48V |
| Weight | Contact us |
| Country of Origin | - |
| Image | Part Number and Brand | Brief Description and PDF Datasheet |
|---|---|---|
|
PART ELECTRONICS | KDV214E-RTK/P SOD523 New Original Download PDF datasheet for KDV214E-RTK/P.pdf |
|
PART ELECTRONICS | FAN2509S26X SOT-23.. New Original Download PDF datasheet for FAN2509S26X.pdf |
|
PART ELECTRONICS | FMMT618FTA SOT-23 New Original Download PDF datasheet for FMMT618FTA.pdf |
|
PART ELECTRONICS | EPF10K50GC403 PGA New Original Download PDF datasheet for EPF10K50GC403.pdf |
|
PART ELECTRONICS | KCM0805G900HA Original Package New Original Download PDF datasheet for KCM0805G900HA.pdf |
|
PART ELECTRONICS | FST6800QSCX SSOP-2.. New Original Download PDF datasheet for FST6800QSCX.pdf |
|
PART ELECTRONICS | HN62334BP DIP New Original Download PDF datasheet for HN62334BP.pdf |
|
PART ELECTRONICS | HIN202CBZ-T SOP-16 New Original Download PDF datasheet for HIN202CBZ-T.pdf |
|
PART ELECTRONICS | DS42BR400TSQ LLP60 New Original Download PDF datasheet for DS42BR400TSQ.pdf |
|
PART ELECTRONICS | ELM9825BA-S SOT-23 New Original Download PDF datasheet for ELM9825BA-S.pdf |