| Part Number | P6KE15A |
|---|---|
| Manufacturer | PART ELECTRONICS |
| Quantity in stock | 523540 Pieces |
| Market Price | - |
| Our Better Price | Send by email: [email protected] |
| Delivery Time | 1 day (can ship today) |
| Description | P6KE15A D2A New Original |
| Category | Electronic Components |
| Family | Semiconductor - 4 |
| ROHS Compliant | Yes |
| MSL Level | P6KE15A |
| Datasheet download |
| Part Number | P6KE15A |
|---|---|
| Production Status (Lifecycle) | Stock Available |
| Manufacturer Lead time | 6-8 weeks |
| Condition | New & Unused |
| Shipping way | DHL / FEDEX / UPS / TNT / EMS / Normal Post |
| Package Type | D2A |
| Series | - |
| Output Configuration | - |
| Output Type | - |
| Number of Bits | - |
| Number of Regulators | - |
| Input Voltage | - |
| Output Voltage | - |
| Output Current | - |
| Supply Current | - |
| Features | - |
| Operating Temperature | contact us |
| Supplier Device Package | - |
| Other Part Number | IC-P6KE15A |
| Application | Email for details |
| Replacement Part Number | PART-P6KE15A |
| Weight | Contact us |
| Country of Origin | - |
| Image | Part Number and Brand | Brief Description and PDF Datasheet |
|---|---|---|
|
PART ELECTRONICS | PTC6524 QFP64 New Original Download PDF datasheet for PTC6524.pdf |
|
PART ELECTRONICS | RTS5138-GR QFN New Original Download PDF datasheet for RTS5138-GR.pdf |
|
PART ELECTRONICS | P6402FMG SOT23 New Original Download PDF datasheet for P6402FMG.pdf |
|
PART ELECTRONICS | TC1426-C/OA SOP8 New Original Download PDF datasheet for TC1426-C/OA.pdf |
|
PART ELECTRONICS | SI6423DQ-T1-E3 SO-8 New Original Download PDF datasheet for SI6423DQ-T1-E3.pdf |
|
PART ELECTRONICS | OZ9939GN-B-0 SOP16 New Original Download PDF datasheet for OZ9939GN-B-0.pdf |
|
PART ELECTRONICS | RSM2221-001 SOP20 New Original Download PDF datasheet for RSM2221-001.pdf |
|
PART ELECTRONICS | SP6203ER-L-2.8/TR DFN8 New Original Download PDF datasheet for SP6203ER-L-2.8/TR.pdf |
|
PART ELECTRONICS | RT9013-30GB SOT23-.. New Original Download PDF datasheet for RT9013-30GB.pdf |
|
PART ELECTRONICS | SMBZ5953B DO-214.. New Original Download PDF datasheet for SMBZ5953B.pdf |