| Part Number | PA84A |
|---|---|
| Manufacturer | PART ELECTRONICS |
| Quantity in stock | 660900 Pieces |
| Market Price | - |
| Our Better Price | Send by email: [email protected] |
| Delivery Time | 1 day (can ship today) |
| Description | PA84A TO-3 New Original |
| Category | Electronic Components |
| Family | Semiconductor - 4 |
| ROHS Compliant | Yes |
| MSL Level | PA84A |
| Datasheet download |
| Part Number | PA84A |
|---|---|
| Production Status (Lifecycle) | Stock Available |
| Manufacturer Lead time | 6-8 weeks |
| Condition | New & Unused |
| Shipping way | DHL / FEDEX / UPS / TNT / EMS / Normal Post |
| Package Type | TO-3 |
| Series | - |
| Output Configuration | - |
| Output Type | - |
| Number of Bits | - |
| Number of Regulators | - |
| Input Voltage | - |
| Output Voltage | - |
| Output Current | - |
| Supply Current | - |
| Features | - |
| Operating Temperature | contact us |
| Supplier Device Package | - |
| Other Part Number | IC-PA84A |
| Application | Email for details |
| Replacement Part Number | PART-PA84A |
| Weight | Contact us |
| Country of Origin | - |
| Image | Part Number and Brand | Brief Description and PDF Datasheet |
|---|---|---|
|
PART ELECTRONICS | SR302 DO-201.. New Original Download PDF datasheet for SR302.pdf |
|
PART ELECTRONICS | SN74FB2041ARC QFP52 New Original Download PDF datasheet for SN74FB2041ARC.pdf |
|
PART ELECTRONICS | SC1405TS TSOP-1.. New Original Download PDF datasheet for SC1405TS.pdf |
|
PART ELECTRONICS | P8295 DIP New Original Download PDF datasheet for P8295.pdf |
|
PART ELECTRONICS | S567 SOP8 New Original Download PDF datasheet for S567.pdf |
|
PART ELECTRONICS | SN74LC08APWR TSSOP1.. New Original Download PDF datasheet for SN74LC08APWR.pdf |
|
PART ELECTRONICS | PB-0330PCC Original Package New Original Download PDF datasheet for PB-0330PCC.pdf |
|
PART ELECTRONICS | SN74ABT16657DGGR TSSOP5.. New Original Download PDF datasheet for SN74ABT16657DGGR.pdf |
|
PART ELECTRONICS | PDZ13B SOD323 New Original Download PDF datasheet for PDZ13B.pdf |
|
PART ELECTRONICS | P87C51UBAA PLCC44 New Original Download PDF datasheet for P87C51UBAA.pdf |